marker   ul. Radzikowskiego 65K/12, 31-315 Kraków

Referencje Klientów naszego biura

Zapraszamy do zapoznania się z referencjami wystawionymi przez Klientów pracowni geodezyjnej Geoprof. Przykładamy najwyższą wagę do jakości świadczonych usług i satysfakcji Klientów ze współpracy z nami, nie dziwi zatem fakt, że nasza firma i jej usługi są tak chętnie rekomendowane. Nie spoczywamy na laurach, konsekwentnie dbając o rozwój pozytywnych relacji z Klientami oraz budowę marki naszej firmy. Wierzymy, że nasze zaangażowanie w pracę zaprocentuje kolejnymi zleceniami oraz Klientami zadowolonymi z naszych usług.  

Mapy do celów projektowych

Wszelkie inwestycje budowlane wymagają przygotowania mapy do celów projektowych. Mogą to Państwo zlecić specjalistom z naszego biura geodezyjnego.

Mapy do celów prawnych 

rozgraniczenia i podziały nieruchomości

Ikona dokumentu

Na mapach do celów prawnych znajdują się granice nieruchomości, mapy te sporządza się m.in. na potrzeby postępowania sądowego czy podziału spadku.

Modernizacje egib

Zakładanie ewidencji budynków

Ikona planu

Modernizacje ewidencji gruntów i budynków podejmowane są m.in. w celu uzupełnienia bądź weryfikacji istniejących danych, co skutkuje np. zmianą oznaczenia działek.

Tyczenie i inwentaryzacje

powykonawcze obiektów

Ikona przyrządu geodezyjnego

Tyczenie, czyli pomiar działek wykonywane jest prze rozpoczęciem budowy, natomiast inwentaryzacja podwykonawcza budynku – przed oddaniem go do użytku.

Referencje

Referencja #1
Referencja #2
Referencja #1
Referencja #1

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.