marker   ul. Radzikowskiego 65K/12, 31-315 Kraków

Geodezja w Krakowie – nas zespół

Biuro geodezyjne Geoprof tworzy zespół doświadczonych i kompetentnych geodetów podejmujących się realizacji nawet bardzo skomplikowanych zadań geodezyjnych. Pracujemy rzetelnie i solidnie, dbając o satysfakcję każdego Klienta ze współpracy z nami. Świadczymy takie usługi jak opracowanie map numerycznych, inwentaryzacje podwykonawcze budynków czy geodezyjną obsługę inwestycji. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem.

Mapy do celów projektowych

Wszelkie inwestycje budowlane wymagają przygotowania mapy do celów projektowych. Mogą to Państwo zlecić specjalistom z naszego biura geodezyjnego.

Mapy do celów prawnych 

rozgraniczenia i podziały nieruchomości

Ikona dokumentu

Na mapach do celów prawnych znajdują się granice nieruchomości, mapy te sporządza się m.in. na potrzeby postępowania sądowego czy podziału spadku.

Modernizacje egib

Zakładanie ewidencji budynków

Ikona planu

Modernizacje ewidencji gruntów i budynków podejmowane są m.in. w celu uzupełnienia bądź weryfikacji istniejących danych, co skutkuje np. zmianą oznaczenia działek.

Tyczenie i inwentaryzacje

powykonawcze obiektów

Ikona przyrządu geodezyjnego

Tyczenie, czyli pomiar działek wykonywane jest prze rozpoczęciem budowy, natomiast inwentaryzacja podwykonawcza budynku – przed oddaniem go do użytku.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.