marker   ul. Radzikowskiego 65K/12, 31-315 Kraków

Kontakt z biurem geodezyjnym Geoprof

 

Usługi geodezyjne w Krakowie

Jeśli poszukują Państwo doświadczonych specjalistów z zakresu geodezji, zapraszamy do kontaktu z firmą geodezyjną Geoprof z Krakowa. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, również te zadawane telefonicznie lub drogą mailową. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie geodezyjnej obsługi inwestycji oraz wszelkich usług geodezyjnych takich jak sporządzanie map do celów prawnych i projektowych, podziały działek czy modernizacje ewidencji gruntów i budynków.  

 

Dane teleadresowe:

 ul. Radzikowskiego 65K/12

31-315 Kraków

+12 661 39 30

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Mapy do celów projektowych

Wszelkie inwestycje budowlane wymagają przygotowania mapy do celów projektowych. Mogą to Państwo zlecić specjalistom z naszego biura geodezyjnego.

Mapy do celów prawnych 

rozgraniczenia i podziały nieruchomości

Ikona dokumentu

Na mapach do celów prawnych znajdują się granice nieruchomości, mapy te sporządza się m.in. na potrzeby postępowania sądowego czy podziału spadku.

Modernizacje egib

Zakładanie ewidencji budynków

Ikona planu

Modernizacje ewidencji gruntów i budynków podejmowane są m.in. w celu uzupełnienia bądź weryfikacji istniejących danych, co skutkuje np. zmianą oznaczenia działek.

Tyczenie i inwentaryzacje

powykonawcze obiektów

Ikona przyrządu geodezyjnego

Tyczenie, czyli pomiar działek wykonywane jest prze rozpoczęciem budowy, natomiast inwentaryzacja podwykonawcza budynku – przed oddaniem go do użytku.

Formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
captcha Odśwież Nieprawidłowe dane

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.